$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Ястремська вийшла у півфінал тенісного турніру в Люксембурзі, обігравши росіянку

Ястремська вийшла у півфінал тенісного турніру в Люксембурзі, обігравши росіянку Ястремська ввійшла в четвірку на турнірі в Люксембурзі

У матчі 1/4 фіналу турніру Luxembourg Open 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла Маргариту Гаспарян із Росії – 6:1, 6:4.

18-річна Даяна Ястремська з України вийшла у півфінал тенісного турніру в Люксембурзі, обігравши 18 жовтня росіянку Маргариту Гаспарян – 6:1, 6:4. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Матч тривав годину і дві хвилини.

Отже, переможна серія Ястремської на змаганнях WTA сягла восьми матчів. Минулого тижня одеситка виграла свій перший у кар'єрі турнір – у Гонконзі.

У півфіналі Luxembourg Open українка зіграє з Беліндою Бенчич зі Швейцарії.