$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Юнацька збірна України пробилася в еліт-раунд відбору на Євро 2020

Юнацька збірна України пробилася в еліт-раунд відбору на Євро 2020 Збірна України U19 (на фото) перемогла Швецію з рахунком 2:1

Збірна України U19 із футболу перемогла однолітків зі Швеції в останньому, третьому, турі першого етапу кваліфікації на чемпіонат Європи 2020 року.

Юнацька збірна України вийшла у другий етап відбору на чемпіонат Європи 2020 року, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

В останньому, третьому, турі українська команда перемогла збірну Швеції U19 із рахунком 2:1. Нападник Данило Сікан забив на шостій і 43-й хвилинах. На 52-й хвилині шведський захисник Джек Лане відіграв один м'яч.

У компенсований до другого тайму час Амель Муянич і Михайло Мудрик дістали по прямій червоній картці.

Після останнього туру юнацька збірна України очолила дев'яту групу першого етапу відбору на Євро 2020, маючи в активі сім очок.

Еліт-раунд кваліфікації відбудеться навесні 2020 року, за його підсумками визначать сім команд, які вийдуть у фінальний етап чемпіонату Європи U19 2020 року.