$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Юнацька збірна України з футболу програла команді Португалії 0:5 у півфіналі Євро 2018

Юнацька збірна України з футболу програла команді Португалії 0:5 у півфіналі Євро 2018 Португальці в першому таймі забили п'ять сухих м'ячів у ворота збірної України

Українська команда не змогла пробитися у фінал чемпіонату Європи U-19, але виконала завдання завоювання путівки на молодіжний чемпіонат світу 2019 року.

У матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи з футболу серед гравців 1999 року народження та молодших (U-19) збірна України поступилася португальським одноліткам із рахунком 0:5, повідомляє сайт УЄФА.

Уже на другій хвилині португальці вели в рахунку, відзначився Педру Коррея. На 19-й і 21-й хвилинах забивав Жоау Філіпе. На 28-й та 30-й хвилинах свій дубль оформив Франсішку Трінкау.

Матч відбувся у фінському місті Вааса.

Суперником збірної Португалії у фіналі стане переможець пари Італія – Франція.

Незважаючи на виліт із турніру на стадії півфіналу, українська команда виконала завдання потрапити на чемпіонат світу U-20, який відбудеться в Польщі у 2019 році.