$39.58 €42.26
weather +14 Київ

Київське "Динамо" поступилося на виїзді "Аяксу", зберігши шанси на вихід у груповий турнір Ліги чемпіонів "Динамо" поступилося "Аяксу"

Гол Томаша Кендзьори не врятував київське "Динамо" від поразки голландському "Аяксу" в матчі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

22 серпня київське "Динамо" з рахунком 1:3 поступилося на виїзді голландському "Аяксу" в першому матчі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Про це повідомляють на сайті української команди.

Усі голи було забито в першому таймі. Рахунок у матчі відкрив гравець клубу з Амстердама Донні ван де Бек. На 13-й хвилині захисник "Динамо" Томаш Кендзьора зрівняв рахунок.

Остаточний результат на 35-й і 43-й хвилинах установили гравці "Аякса" Хакім Зієх і Душан Тадич.

Матч відбудеться 28 серпня в Києві на НСК "Олімпійський". Динамівці зберігають шанси на вихід у груповий етап Ліги чемпіонів завдяки забитому виїзному голу.