$39.67 €42.52
weather +13 Київ

Кубок України. "Шахтар" переміг "Динамо" в серії пенальті

Кубок України. "Шахтар" переміг "Динамо" в серії пенальті "Шахтар" переміг в 1/4 фіналу Кубка України

У серії пенальті донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком 4:3.

У Харкові донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" в 1/4 фіналу Кубка України з футболу. Текстову трансляцію матчу вели на сайті "Шахтаря".

Рахунок відкрив півзахисник "Динамо" Денис Гармаш на дев'ятій хвилині матчу. На 57-й хвилині Жуніор Мораєс зрівняв рахунок.

В основний і додатковий час команди більше не змогли забити. У серії пенальті "Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 4:3.

Півфіналістами Кубка України є також "Зоря", "Інгулець" та СК "Дніпро-1". Жеребкування відбудеться 8 квітня.

У фіналі минулого розіграшу Кубка України 9 травня 2018 року динамівці поступилися "Шахтарю" з рахунком 0:2.