$39.22 €42.44
weather +9 Київ

Луганській "Зорі" не вдалося пробитися у груповий етап Ліги Європи

Луганській "Зорі" не вдалося пробитися у груповий етап Ліги Європи Матч відбувався у Лейпцигу

У матчі-відповіді кваліфікації Ліги Європи луганська "Зоря" програла в Німеччині "РБ Лейпцигу" 2:3 і покинула змагання.

У підсумку двоматчевого протистояння у плей-оф кваліфікації між німецьким "РБ Лейпциг" і луганською "Зорею" у груповий етап Ліги Європи пробилася команда з Лейпцига.

У матчі на полі суперника "Зоря" програла 2:3. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Уже на 7-й хвилині рахунок відкрив гравець німецького клубу Матеус Кунья. Потім двічі відзначилися футболісти української команди – Ратан Рафаель на 35-й хвилині й Артем Гордієнко на 48-й.

"РБ Лейпциг" забивав на 69-й хвилині (відзначився Жан-Кевін Огюстен) і на 90-й – Еміль Форсберг реалізував пенальті.

Трансляцію поєдинку вело видання "ГОРДОН".

У першому поєдинку в Україні "Зоря" і "РБ Лейпциг" зіграли внічию 0:0.