$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Луганська "Зоря" програла "Еспаньйолу" у плей-оф кваліфікації Ліги Європи

Луганська "Зоря" програла "Еспаньйолу" у плей-оф кваліфікації Ліги Європи Матч-відповідь команди зіграють 29 серпня

У першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" першою забила "Еспаньйолу" з Барселони, але в підсумку поступилася з рахунком 1:3.

22 серпня в першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" програла "Еспаньйолу" з іспанського міста Барселона. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Поєдинок відбувався на стадіоні "Корнелья-Ель Прат" у Барселоні.

Рахунок відкрили українські футболісти. Владислав Кочергін забив на 38-й хвилині після гольової передачі Владислава Кабаєва.

Після перерви "Еспаньйол" відігрався. Результативний удар на 58-й хвилині записали на аргентинця Факундо Феррейру, відомого виступами за донецький "Шахтар".

На 79-й хвилині м'яч у ворота "Зорі" забив Льюїс Лопес, на 81-й – Матіас Варгас.

Підсумковий результат – 3:1 на користь "Еспаньйола".

Матч-відповідь донецька команда проведе 29 серпня в Україні.