$39.29 €42.30
weather +16 Київ

"Манчестер Сіті" розгромив "Шахтар" у Юнацькій лізі УЄФА

"Манчестер Сіті" розгромив "Шахтар" у Юнацькій лізі УЄФА "Шахтар" утратив шанс пройти у плей-оф Юнацької ліги УЄФА

Англійський "Манчестер Сіті" U19 забив п'ять голів у ворота "Шахтаря" U19 у п'ятому турі Юнацької ліги УЄФА.

Англійський "Манчестер Сіті" розгромив донецький "Шахтар" у п'ятому турі Юнацької ліги УЄФА, матч відбувся в Манчестері, повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

"Шахтар" тричі пропустив у першому таймі – на 11-й, 23-й і 26-й хвилинах. А також двічі наприкінці другого тайму – на 89-й і 90+1-й хвилинах. У підсумку – перемога "Манчестер Сіті" з рахунком 5:0.

Після п'ятого туру донецький клуб посідає останнє місце у групі C Юнацької ліги УЄФА і має в активі два очки. "Манчестер Сіті" із сімома пунктами йде на третьому місці.

"Шахтар" за тур до закінчення групового етапу втратив шанс пройти у плей-оф турніру.

У наступному турі донецький клуб зіграє проти італійської "Аталанти". Матч відбудеться 11 грудня в Харкові.