$39.22 €42.36
weather +9 Київ

"Маріуполь" вийшов у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи

"Маріуполь" вийшов у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи Маріупольці вийшли в наступну стадію турніру

Футболісти "Маріуполя" в додатковий час обіграли шведський "Юргорден" у матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи.

Футбольний клуб "Маріуполь" подолав бар'єр другого раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА, обігравши за сумою двох матчів "Юргорден" зі Стокгольма, повідомляє офіційний сайт маріупольців.

В основний час повторного матчу, який пройшов в Одесі, було зафіксовано рахунок 1:1. У складі української команди м'яч забив Олександр Піхальонок (63-тя хвилина), у шведів відзначився Аліу Баджо (77-ма хвилина).

Оскільки перша гра завершилася з таким самим рахунком, було призначено овертайм. На 7-й хвилині додаткового часу Руслан Фомін реалізував 11-метровий і здобув перемогу "Маріуполю" – 2:1.

У третьому кваліфікаційному раунді азовці зіграють з переможцем пари "Вентспілс" (Латвія) – "Бордо" (Франція). Ігри пройдуть 9-го і 16 серпня.