$39.47 €42.18

Підгрушна фінішувала четвертою у жіночому спринті на чемпіонаті світу з біатлону

Підгрушна фінішувала четвертою у жіночому спринті на чемпіонаті світу з біатлону Від медалі Підгрушну відокремили 4,3 секунди

Українська біатлоністка Олена Підгрушна на 25,6 секунди відстала від переможниці жіночого спринту на чемпіонаті світу норвежки Марте Олсбю-Ройселанн.

Українська біатлоністка Олена Підгрушна фінішувала на четвертому місці у спринтерських перегонах на чемпіонаті світу з біатлону, який відбувається в італійському Антгольці, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Підгрушна відстала від переможниці перегонів норвежки Марте Олсбю-Ройселанн на 25,6 секунди.

4,3 секунди українці не вистачило, щоб обійти чешку Люцію Харватову, яка фінішувала третьою. Друге місце посіла американка Сьюзен Данклі.

Підгрушна на двох вогневих рубежах промахнулася один раз і пройшла штрафне коло.

У перегонах брали участь ще три українки: Віта Семеренко фінішувала на 11-й позиції, Юлія Джима – 22-га, а Валентина Семеренко – 36-та.

13 лютого збірна України посіла п'яте місце у перших перегонах чемпіонату світу з біатлону 2020 року – змішаній естафеті.

Наступні перегони чемпіонату світу з біатлону відбудуться завтра, 15 лютого, о 15.45 розпочнеться чоловічий спринт.

Розклад усіх перегонів світової першості можна подивитися тут.