$39.39 €42.33
weather +13 Київ

Підручний посів дев'яте місце у спринті на Кубку світу з біатлону

Підручний посів дев'яте місце у спринті на Кубку світу з біатлону Підручний завершив перегони з одним промахом

Українські біатлоністи Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима, Руслан Ткаленко й Артем Тищенко взяли участь у спринтерських перегонах другого етапу Кубка світу з біатлону, який проводять в австрійському Гохфільцені.

Українець Дмитро Підручний посів дев'яте місце в чоловічих спринтерських перегонах на другому етапі Кубка світу з біатлону, який проводять в австрійському Гохфільцені, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Підручний зробив один промах і відстав від переможця перегонів, норвежця Йоганнеса Бе, на 37,6 секунди.

Друге місце посів француз Сімон Детьє, на третій позиції фінішував росіянин Олександр Логінов.

У перегонах узяли участь ще четверо українських біатлоністів: Антон Дудченко (29-те місце), Артем Прима (60-те місце), Руслан Ткаленко (68-ма позиція) та Артем Тищенко (76-те місце).

Біатлоністи, які посіли перші 60 місць у спринті, здобули право виступати в перегонах переслідування, що відбудуться 14 грудня. У цій дисципліні спортсмени стартують із таким самим відставанням від лідера, з яким фінішували у спринті.