$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Плей-оф ЧС 2018. У серії післяматчевих пенальті Хорватія обіграла Данію і стала суперником Росії у чвертьфіналі Матч проходив у Нижньому Новгороді

В 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу основний і додатковий час матчу збірної Хорватія і Данія завершився з рахунком 1:1. Путівку до чвертьфіналу Хорватія здобула завдяки серії пенальті – 3:2.

1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Росії збірна Хорватії виграла у збірної Данії в серії післяматчевих пенальті. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Нижньому Новгороді.

Основний і додатковий час завершився внічию  1:1. Обидва м'ячі потрапили у ворота в першому таймі до четвертої хвилини гри. Першим гол забив данський футболіст Матіас Йоргенсен. Потім гравець збірної Хорватії Маріо Манджукич зрівняв рахунок.

Путівку до чвертьфіналу Хорватія здобула завдяки серії пенальті – 3:2.

У чвертьфіналі збірна Хорватії зіграє 7 липня в Сочі зі збірною Росії.