$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Розпочали скорочений через COVID-19 чемпіонат світу у "Формулі 1"

Розпочали скорочений через COVID-19 чемпіонат світу у "Формулі 1" Боттас переміг у першому посткарантинному етапі "Формули 1"

Фінський автогонщик Вальттері Боттас виграв перший етап чемпіонату світу 2020 у класі "Формула 1". Через спалах коронавірусу сезон скоротять, сім етапів уже скасовано.

5 липня стартував чемпіонат світу у класі "Формула 1", проведення якого опинилося під загрозою через пандемію COVID-19.

Перший етап Гран-прі Австрії виграв фінський гонщик Вальттері Боттас (Mercedes), повідомляє офіційний сайт змагань.

Слідом фінішував його товариш по команді й чинний чемпіон світу британець Льюїс Гемілтон, однак судді покарали його п'ятисекундним штрафом за контакт із машиною Александра Албона з Red Bull Racing Honda. Отже, Гемілтон відкотився на четверту позицію.

Місця на подіумі разом із Боттасом зайняли Шарль Леклер (Монако, Ferrari) і Ландо Норріс (Великобританія, McLaren).

Спочатку 2020 року планували провести 22 етапи "Формули 1". Однак сім із них скасували, ще чотири – відклали після спалаху коронавірусу.

Зараз затверджено дати восьми етапів, ідеться на сайті чемпіонату. Наступний відбудеться в Австрії 10–12 липня.