$39.72 €42.81
weather +12 Київ

"Шахтар" вирвав перемогу в гостьовому матчі Ліги чемпіонів проти "Гоффенгайма"

"Шахтар" вирвав перемогу в гостьовому матчі Ліги чемпіонів проти "Гоффенгайма" Тайсон приніс "Шахтарю" першу перемогу у цьому розіграші Ліги чемпіонів

Футболісти донецького "Шахтаря" зберігають шанс на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів.

У матчі п'ятого туру групового турніру Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" обіграв на виїзді "Гоффенгайм" із німецького Зінсгайма – 3:2.

"Гірники" повели 2:0 після влучних ударів Ісмаїлі (13-та хвилина) і Тайсона (15-та хвилина).

Господарі відігралися ще до перерви. Відзначилися Андрій Крамарич (17-та хвилина) і Стівен Цубер (40-ва).

Із 59-ї хвилини "Гоффенгайм" грав у меншості, за дві жовті картки видалили Адама Салаї.

Вирвати перемогу чемпіонам України вдалося на 90 + 2-й хвилині. Знову забив Тайсон.

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію матчу в Зінсгаймі.

Це перша перемога "Шахтаря" в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів, у клуба з Донецька зберігаються шанси на вихід в 1/8 фіналу.

Становище команд перед заключним ігровим днем.