$39.58 €42.26
weather +9 Київ

"Шахтар" зіграв унічию з "Гоффенгаймом" у Лізі чемпіонів

"Шахтар" зіграв унічию з "Гоффенгаймом" у Лізі чемпіонів "Шахтарю" не вдалося  здобути три очки в першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів

Донецькому "Шахтарю" не вдалося перемогти в домашньому матчі Ліги чемпіонів проти німецького "Гоффенгайма". Зустріч завершилася внічию – 2:2.

У першому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА донецький "Шахтар" зіграв унічию з німецьким "Гоффенгаймом". Про це повідомляє сайт УЄФА.

Гра проходила в Харкові і завершилася з рахунком 2:2.

На 6-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Флоріан Гріллітч, а на 27-й за "Шахтар" голом відзначився Ісмаїлі. Ще до перерви гості забили другий м'яч: на 38-й хвилині відзначився Гавард Нордтвейт. Нічию донецькому клубу приніс точний удар Майкона на 81-й хвилині.

В одній групі Ліги чемпіонів із "Шахтарем" грають "Манчестер Сіті" і "Ліон", які свій матч також проведуть сьогодні.

У другому турі "Шахтар" зіграє на виїзді проти "Ліона". Гра відбудеться 2 жовтня.