$39.55 €42.43
weather +13 Київ

Світоліна не змогла пробитися у півфінал турніру в Гонконзі

Світоліна не змогла пробитися у півфінал турніру в Гонконзі У поєдинку з китаянкою Світоліна виграла тільки шість геймів

На турнірі Prudential Hong Kong Tennis Open перша ракетка України Еліна Світоліна у чвертьфінальному матчі, який тривав два дні, поступилася Ван Цян із Китаю з рахунком 2:6, 4:6.

Перша ракетка України Еліна Світоліна не зуміла пробитися в півфінал турніру Prudential Hong Kong Tennis Open, який відбувається у Гонконзі, поступившись китаянці Ван Цян. Про це повідомляють у Facebook змагань.

Поєдинок тривав два дні. 12 жовтня за рахунку 2:6, 2:5 його перервали через дощ і догравали 13 жовтня.

Світоліна змогла виграти ще два гейми, але поступилася. На матч-болі суперниці українка не відбила м'яча.

Підсумковий результат – 6:2, 6:4 на користь Ван Цян.

12 жовтня у півфінал жіночого одиночного розряду пробилася українка Даяна Ястремська.