$39.78 €42.31
weather +14 Київ

Світоліна програла на турнірі в Цинциннаті 37-й ракетці світу

Світоліна програла на турнірі в Цинциннаті 37-й ракетці світу Світоліна втратила шанс очолити світовий рейтинг

Представниця Німеччини Юлія Гергес перемогла українську тенісистку Еліну Світоліну у двох сетах.

Четверта ракетка світу, українська тенісистка Еліна Світоліна 18 серпня поступилася в 1/8 фіналу турніру в Цинциннаті (США) німкені Юлії Гергес, яка займає 37-й рядок у загальному заліку. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Гергес була сильнішою у двох сетах – 7:5, 6:4.

Sportarena зазначає, що програш для українки став лише 10-м у нинішньому сезоні при 45 перемогах. Водночас Гергес – єдина, кому вдалося обіграти Світоліну двічі.

Українка після невдачі не зможе очолити на початку наступного тижня рейтинг Жіночої тенісної асоціації (WTA). Для цього їй необхідно було виграти турнір у штаті Огайо.