$39.54 €42.05
weather +7 Київ

Світоліна вийшла у третє коло турніру WTA у Цинциннаті

Світоліна вийшла у третє коло турніру WTA у Цинциннаті Світоліна вийшла в 1/8 фіналу

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла у бельгійки Елізе Мертенс на турнірі Western&Southern Open, який триває у США.

Найкраща українська тенісистка, сьома ракетка світу Еліна Світоліна у своєму стартовому матчі на турнірі Western&Southern Open, який триває у Цинциннаті (штат Огайо, США) здобула перемогу над Елізе Мертенс із Бельгії, повідомляє "Великий теніс України".

Рахунок матчу – 6:4, 6:1 на користь Світоліної. Поєдинок тривав 1 годину й 11 хвилин.

Світоліна і Мертенс (наразі вона посідає 23-тє місце в рейтингу WTA) зустрічалися вчетверте. До цього двічі перемагала українка, але на Australian Open 2018 року Мертенс у чвертьфіналі виявилася сильнішою.

Світоліна почала виступи в Цинциннаті з другого кола. Її суперницею на стадії 1/8 фіналу стане переможниця пари Софія Кенін (США) – Заріна Діяс (Казахстан).