$38.99 €42.16
weather +13 Київ

Світоліна вийшла у півфінал US Open

Світоліна вийшла у півфінал US Open Світоліна ввійшла в четвірку найкращих на кортах Нью-Йорка

У чвертьфінальному поєдинку Відкритого чемпіонату США з тенісу українка Еліна Світоліна обіграла Джоанну Конту з Великобританії.

П'ята ракетка світу Еліна Світоліна з України стала першою півфіналісткою Відкритого чемпіонату США з тенісу, який відбувається у Нью-Йорку. У матчі 1/4 фіналу вона виграла у Джоанни Конти з Великобританії – 6:4, 6:4, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка по два рази в обох сетах брала подачу Конти, яка йде 16-ю у світовій класифікації. Сама ж Світоліна тільки двічі поступилася своєю подачею.

Матч на центральному корті імені Артура Еша тривав годину і 39 хвилин.

Уперше в історії українська тенісистка вийшла у півфінал US Open.

Це повторення найкращого досягнення Світоліної на турнірах "Великого шолома". У 2019 році вона грала в 1/2 фіналу на Wimbledon.

У наступному матчі українка зіграє з переможницею пари Серена Вільямс (США) – Ван Цян (Китай).