$39.39 €42.33
weather +22 Київ

Цуренко виграла у другої ракетки світу Возняцкі на US Open

Цуренко виграла у другої ракетки світу Возняцкі на US Open Цуренко виграла свою другу зустріч на US Open

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла в третє коло Відкритого чемпіонату США, обігравши Каролін Возняцкі з Данії – 6:4, 6:2.

На Відкритому чемпіонаті США з тенісу, який проходить у Нью-Йорку, українка Леся Цуренко стала автором сенсації, обігравши другу ракетку світу Каролін Возняцкі з Данії – 6:4, 6:2, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч другого кола на корті імені Луї Армстронга тривав годину і 42 хвилини.

Цуренко зробила 38 невимушених помилок проти 35 у Возняцкі, зате на рахунку українки 20 чисто виграних м'ячів (у данки – тільки шість).

Киянка, яка посідає зараз 36-те місце у світовому рейтингу, уперше обіграла тенісистку з топ-3 на турнірі Великого шолома.

Суперницею Цуренко у третьому колі US Open стане Катержина Сінякова з Чехії.