Клуб читачів

Українця Луніна визнали найкращим воротарем чемпіонату світу U20

На чемпіонаті світу з футболу U20 воротар молодіжної збірної України Андрій Лунін зіграв шість матчів і пропустив три голи. Його назвали найкращим воротарем турніру.

Цей матеріал можна прочитати і російською мовою
Лунін грає в іспанському "Леганесі"

Українського футболіста Андрія Луніна визнано найкращим воротарем чемпіонату світу U20, який завершився у Польщі. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Лунін грав у складі української збірної, яка 15 червня в Лодзі з рахунком 3:1 обіграла однолітків із Південної Кореї і стала чемпіоном світу. Єдиний м'яч Лунін пропустив на п'ятій хвилині з пенальті.

Усього на турнірі 20-річний голкіпер провів шість поєдинків і пропустив три м'ячі. Єдиний матч, у якому він не брав участі, – чвертьфінал із Колумбією (1:0), у цей час він був у розташуванні національної команди України.

Лунін є гравцем мадридського "Реала", на правах оренди виступає за іспанський "Леганес".