$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Українець Романчук завоював золото чемпіонату світу з плавання

Українець Романчук завоював золото чемпіонату світу з плавання Романчук завоював перше за шість років золото для української команди в межах ЧС на короткій воді

У фіналі запливу на чемпіонаті світу на 1500 метрів в китайському Гуанчжоу 22-річний українець Михайло Романчук показав результат 14.09,14, випередивши італійця Грегоріо Пальтріньєрі на 0,73 сек.

16 грудня український плавець Михайло Романчук завоював золото чемпіонату світу на короткій воді в запливі на 1500 метрів вільним стилем. Про це повідомляє офіційний сайт змагань, які тривають у китайському Гуанчжоу.

У фіналі запливу 22-річний українець показав результат 14.09,14, випередивши італійця Грегоріо Пальтріньєрі на 0,73 сек.

Це перша медаль для України на чемпіонаті світу в Гуанчжоу.

Як повідомляє LB.ua, Романчук завоював перше за шість років золото для української команди в межах ЧС на короткій воді. Востаннє золоту медаль серед українських плавців завойовувала Дарина Зевіна у Стамбулі у 2012 році на дистанції 200 метрів на спині.