$39.47 €42.18
weather +9 Київ

Українка Цуренко вийшла у фінал тенісного турніру в Брісбені

Українка Цуренко вийшла у фінал тенісного турніру в Брісбені Цуренко виграла півфінал у двох сетах

Друга ракетка України Леся Цуренко у півфіналі тенісного турніру WTA категорії Premier в австралійському Брісбені виграла у Наомі Осаки з Японії з рахунком 6:2, 6:4.

У ніч на 5 січня за Києвом українська тенісистка Леся Цуренко пробилася у фінал турніру WTA категорії Premier, який відбувається в австралійському Брісбені. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Суперницею українки була Наомі Осака з Японії.

Поєдинок тривав 65 хвилин і завершився з рахунком 6:2, 6:4 на користь українки.

"Не скажу, що це був мій найкращий теніс, але це був досить високий рівень", – сказала Цуренко після гри.

У кар'єрі другої ракетки України це поки найкращий результат на турнірах такого рівня.

У фіналі Цуренко зіграє з переможницею поєдинку Донна Векич (Хорватія) – Кароліна Плішкова (Чехія).

Минулого року турнір у Брісбені виграла перша ракетка України Еліна Світоліна. Цього разу вона програла вже в 1/8 фіналу.