$39.53 €42.30
weather +25 Київ

Українські паралімпійці завоювали 106 медалей на чемпіонаті Європи з плавання

Українські паралімпійці завоювали 106 медалей на чемпіонаті Європи з плавання Україну на змаганнях представляло 48 спортсменів із 13 областей

Українські спортсмени завоювали 33 золоті, 44 срібні і 29 бронзових нагород, вигравши загальний медальний залік чемпіонату Європи з плавання.

Паралімпійська збірна України виграла 106 медалей на чемпіонаті Європи з плавання, який проходив у Дубліні (Ірландія). Про це 20 серпня повідомив Національний паралімпійський комітет України.

Українські спортсмени завоювали 33 золоті, 44 срібні і 29 бронзових нагород, вигравши загальний медальний залік. На сайті Міжнародного паралімпійського комітету повідомляють, що вперше з 2011 року спортсменам із однієї країни вдалося здобути на чемпіонаті Європи понад 100 медалей.

Другу сходинку посіла паралімпійська збірна Італії, у якої 28 золотих, 23 срібні та 21 бронзова нагорода. На третьому місці збірна Великобританії – 20 золотих, 18 срібних, 17 бронзових медалей.

Скріншот: paralympic.org Скріншот: paralympic.org

Україну на змаганнях представляло 48 спортсменів із 13 областей.

Найбільше медалей у "скарбничку" збірній принесли Єлизавета Мерешко (п'ять золотих медалей, три срібні), Ярослав Денисенко (п'ять золотих медалей і дві срібні), Максим Крипак (чотири золоті і три срібні медалі) і Євгеній Богодайко (чотири золоті і три срібні медалі).

Загалом у змаганнях взяло участь приблизно 500 спортсменів із 40 країн.