$39.54 €42.05
weather +7 Київ

Український біатлоніст Семенов виборов золото в короткій індивідуальній гонці на Кубку IBU Семенов не влучив у одну з 20 мішеней

Українець Сергій Семенов випередив німця Лукаса Фратцшера, який фінішував другим, на 50,7 секунди.

Біатлоніст Сергій Семенов з України переміг у короткій індивідуальній гонці на третьому етапі Кубка IBU, який відбувається в австрійському Обертілліасі, повідомляє Biathlon.com.ua.

Семенов один раз не влучив по мішені на чотирьох вогневих рубежах і подолав дистанцію за 40 хвилин і 36,9 секунди.

Німець Лукас Фратцшер, який прийшов другим, відстав від українця на 50,7 секунди. Третій – норвежець Ларс Хельге Біркеланн (+1.00,8).

У гонці брало участь ще п'ятеро українських спортсменів: Андрій Доценко (13-те місце), Богдан Цимбал (21-ша позиція), Віталій Труш (57-й), Тарас Лесюк (64-й) і Руслан Бригадир (66-те місце).