weather +22 Київ

Український легкоатлет Бондаренко переміг на етапі "Діамантової ліги"

Український легкоатлет Бондаренко переміг на етапі "Діамантової ліги" Бондаренко стрибнув на 2,31 м

Українець Богдан Бондаренко переміг у стрибках у висоту на четвертому етапі легкоатлетичної "Діамантової ліги" в Римі.

7 червня в Римі під час четвертого етапу легкоатлетичного комерційного турніру "Діамантова ліга" у стрибках у висоту переміг українець Богдан Бондаренко з результатом 2,31 м. Змагання транслював канал IAAF у YouTube.

Головні конкуренти українця Майд Еддін Газаль із Єгипту та білорус Максим Недосєков відстали від українця на 3 см. Другий український стрибун у висоту Андрій Проценко завершив змагання із сьомим результатом 2,22 м.

У стрибках у довжину українка Марина Бех-Романчук посіла п'яте місце з результатом 6,64 м.

На дистанції 400 м із бар'єрами українка Ганна Рижикова фінішувала шостою з часом 55,64 секунди.

П'ятий етап "Діамантової ліги" відбудеться 13 червня в Осло.