$39.72 €42.81
weather +12 Київ

Визначили чемпіона Іспанії з футболу

Визначили чемпіона Іспанії з футболу "Реал святкує перемогу в матчі проти "Вільярреала" й у чемпіонаті

За тур до закінчення Ла Ліги мадридський "Реал" забезпечив собі титул.

16 липня став відомим переможець чемпіонату Іспанії з футболу сезону 2019/2020 років. Ним став мадридський "Реал".

У матчі 37-го туру мадридці на стадіоні "Альфредо Ді Стефано" обіграли "Вільярреал" – 2:1, ставши недосяжними для переслідувачів, ідеться на сайті Ла Ліги. Обидва м'ячі у переможців забив Карім Бензема (29-та хвилина, 77-ма хвилина, з 11-метрового). Вісенте Іборра відповів одним голом за гостей (83-тя хвилина).

У паралельному матчі "Барселона", яка йде другою, сенсаційно програла вдома на "Камп Ноу" "Осасуні" з Памплони – 1:2 (Ліонель Мессі, 62 – Хосе Арнаїс, 15, Роберто Торрес, 90+4).

За тур до закінчення розіграшу в "Реала" 86 очок, у "Барселони" – 79.

Столичний клуб 34-й раз став переможцем чемпіонату Іспанії. У каталонців 26 титулів.