$39.78 €42.38
weather +6 Київ

Всесвітня боксерська асоціація зобов'язала Усика провести бій проти росіянина Лебедєва

Всесвітня боксерська асоціація зобов'язала Усика провести бій проти росіянина Лебедєва У ніч із 21-го на 22 липня Усик став переможцем Всесвітньої боксерської суперсерії

Бій абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі українця Олександра Усика проти росіянина Дениса Лебедєва може відбутися протягом півроку, повідомив менеджер росіянина Вадим Корнілов.

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) зобов'язала абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі українця Олександра Усика провести бій проти російського боксера Дениса Лебедєва. Про це 5 вересня заявив менеджер росіянина Вадим Корнілов, повідомляє агентство "Р-Спорт".

За словами Корнілова, WBA надіслала йому лист про те, що команда Лебедєва має розпочати переговори про бій між Лебедєвим та Усиком. Переговори мають завершитися до 3-4 жовтня, а якщо вони будуть безуспішними, то буде проведено торги.

Корнілов зазначив, що бій Усик – Лебедєв може відбутися протягом півроку.

Лебедєв у грудні 2016 року роздільним рішенням суддів програв співвітчизнику Мурату Гассієву, утративши пояс IBF. WBA в лютому оголосила Лебедєва "чемпіоном у відпустці", віддавши чемпіонський пояс кубинцеві Юніеру Дортікосу, який узяв участь у Всесвітній боксерській суперсерії (WBSS). Водночас організація зобов'язала росіянина зустрітися з переможцем турніру.

У ніч із 21-го на 22 липня в московському спорткомплексі "Олімпійський" у межах фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії Усик переміг 24-річного росіянина Мурата Гассієва. Українець став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі і здобув кубок Мохаммеда Алі.

Після бою 31-річний українець кинув виклик 35-річному британцеві Тоні Белью.