$39.60 €42.44
weather +16 Київ

Збірна США з баскетболу вилетіла в 1/4 фіналу чемпіонату світу, програвши на топтурнірах уперше за 13 років

Збірна США з баскетболу вилетіла в 1/4 фіналу чемпіонату світу, програвши на топтурнірах уперше за 13 років Збірна США впродовж 13 років не програвала на великих турнірах

Збірна Франції з баскетболу, яка у чвертьфіналі перемогла збірну США, у наступному раунді турніру зіграє з Аргентиною.

Збірна Франції з баскетболу у чвертьфіналі чемпіонату світу перемогла збірну США з рахунком 89:79, пише офіційний сайт змагань.

Перша чверть закінчилася нічиєю – 18:18. У другій чверті перемогу здобули французи – 27:21, третю чверть виграли американці – 27:18. В останній десятихвилинці збірна Франції здобула перемогу 26:13.

Ця поразка стала першою для збірної США в топтурнірах (чемпіонат Америки, чемпіонат світу, Олімпійські ігри) за останні 13 років. У 2006 році американська збірна програла Греції у півфіналі світової першості, повідомляє Eurohoops.

У півфіналі чемпіонату світу з баскетболу збірна Франції зіграє зі збірною Аргентини. В іншому півфіналі зустрінуться Іспанія та Австралія.