$39.47 €42.18
weather +15 Київ

Збірна України на останніх хвилинах перемогла збірну Естонії у товариському матчі

Збірна України на останніх хвилинах перемогла збірну Естонії у товариському матчі Збірна України зробила 17 ударів по воротах суперника

Єдиний гол у матчі на 90+2-й хвилині забив півзахисник Роман Безус.

Збірна України в товариському матчі перемогла збірну Естонії з рахунком 1:0, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Збірна України мала перевагу і зробила 17 ударів по воротах суперника, тоді як у збірної Естонії – три удари.

На 90+2-й хвилині матчу Роман Безус виконав штрафний удар, м'яч рикошетом від гравця суперника залетів у ворота збірної Естонії.

Ця перемога стала п'ятою для української команди в матчах проти Естонії у п'яти іграх. Загальний рахунок – 11:0.

Наступний матч збірна України проведе 17 листопада проти збірної Сербії в межах 10-го туру відбору на Євро 2020.