$39.67 €42.52
weather +13 Київ

"Зоря" і "Маріуполь" завершили внічию перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи У Лізі Європи Україну представляє три клуби

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи УЄФА луганська "Зоря" зіграла з рахунком 1:1 із ЦСКА з Болгарії, а "Маріуполь" завершив нульовою нічиєю поєдинок проти АЗ із Нідерландів.

8 серпня в перших матчах третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи українські клуби "Зоря" (Луганськ) і "Маріуполь" зіграли внічию. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

"Маріуполь" приймав на стадіоні "Чорноморець" в Одесі клуб із Нідерландів АЗ (Алкмаар) і завершив поєдинок унічию 0:0.

"Зоря" грала в Софії проти болгарського ЦСКА і пропустила від Евандро вже на 13-й хвилині. Наприкінці першого тайму у штрафному майданчику болгарської команди було збито гравця української команди, і Владлен Юрченко із "Зорі" реалізував пенальті. Підсумковий рахунок – 1:1.