$39.53 €42.30
weather +15 Київ

Чеська спортсменка Ледецька на Олімпіаді 2018 завоювала золоті медалі в змаганнях на лижах і сноуборді Ледецька завоювала в Пхьончхані два золота

Чеська спортсменка Естер Ледецька  перша в історії жінка, яка виграла дві золоті медалі в різних видах спорту на зимових Олімпійських іграх.

Чеська спортсменка Естер Ледецька 24 лютого завоювала другу золоту медаль на зимовій Олімпіаді в Пхьончхані. Про це повідомила прес-служба Міжнародного олімпійського комітету.

Першу медаль 22-річна спортсменка завоювала минулого тижня на гірськолижному супергігантському слаломі, а сьогодні стала олімпійською чемпіонкою в паралельному гігантському слаломі на сноуборді.

Зазначають, що Ледецька – перша в історії жінка, яка виграла дві золоті медалі в різних видах спорту на зимових Олімпійських іграх.

Зимова Олімпіада в південнокорейському Пхьончхані стартувала 9 лютого, церемонія закриття відбудеться 25 лютого.