$39.58 €42.26
weather +9 Київ

"Динамо" обіграло "Шахтар" в останньому турі чемпіонату України

"Динамо" обіграло "Шахтар" в останньому турі чемпіонату України "Шахтар" став чемпіоном за тур до кінця чемпіонату

Перемога київського "Динамо" над донецьким "Шахтарем" із рахунком 2:1 не вплинула на розташування команд у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.

У 32-му турі української Прем'єр-ліги (УПЛ) футбольний клуб "Динамо" (Київ) виграв у донецького "Шахтаря" з рахунком 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Матч проходив у Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського.

Рахунок на 16-й хвилині ударом головою з відскоком м'яча від газону відкрив гравець київської команди Беньямін Вербич.

На 23-й м'яч із пенальті забив Марлос.

Вирішального удару завдав гравець "Шахтаря" Давид Хочолава. Він зрізав м'яча у власні ворота на 55-й хвилині.

Перемогу динамівці здобули у поєдинку, який уже не впливав на розподіл команд у турнірній таблиці. 13 травня "Шахтар" за тур до завершення чемпіонату став чемпіоном України. Кияни посіли друге місце.