"Динамо" зберегло відрив від "Шахтаря" в українській Прем'єр-лізі

"Динамо" зберегло відрив від "Шахтаря" в українській Прем'єр-лізі Динамівці (у білих футболках) забили "Минаю" тричі
У 17-му турі футбольної Прем'єр-ліги київське "Динамо" обіграло "Минай", а донецький "Шахтар" здолав донецький "Олімпік".

7 березня в межах 17-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) із футболу київське "Динамо" зіграло проти "Миная" із Закарпаття і зберегло лідерство. Про це повідомляє сайт УПЛ.

Динамівці приймали "Минай" у Києві і виграли з рахунком 3:0. М'ячі забивали Сергій Сидорчук (52-га хвилина), де Пена (56-та хвилина) і Жерсон Родрігеш (90-та хвилина, з пенальті). "Минай" із 54-ї хвилини грав удесятьох – червону картку дістав Малепе Ріпо Терсайу.

У "Динамо" стало 40 очок.

На другому місці із 36 очками йде донецький "Шахтар", який 6 березня з рахунком 1:0 обіграв у Києві донецький "Олімпік". М'яч на рахунку Додо, він забив на 24-й хвилині поєдинку.

Третьою в УПЛ залишилася луганська "Зоря", у неї 32 очки. Свій матч 7 березня проти ФК "Львів" команда завершила з розгромним рахунком 4:0: забивали Олександр Гладкий (на дев'ятій і 16-й хвилинах) і Аллах'яр Саядманеш (на 13-й і 39-й хвилинах).