$39.63 €42.29
weather +14 Київ

Джокович утретє в кар'єрі виграв Roland Garros, це 23-й титул Grand Slam для сербського тенісиста

Джокович утретє в кар'єрі виграв Roland Garros, це 23-й титул Grand Slam для сербського тенісиста Після перемоги на Roland Garros Джокович очолить рейтинг тенісистів-професіоналів
Сербський тенісист Новак Джокович (№3 у рейтингу ATP) став переможцем Відкритого чемпіонату Франції з тенісу (Roland Garros) в одиночному розряді.

У фіналі турніру Джокович у трьох сетах (7:6, 6:3, 7:5) обіграв Каспера Рууда з Норвегії (№4 ATP), повідомляють у Twitter Roland Garros.

Це третя перемога Джоковича на турнірі в кар'єрі. Загалом на рахунку серба 23 титули Grand Slam, що є рекордом у чоловіків, вказують на сайті ATP Tour.

В іспанця Рафаеля Надаля 22 трофеї, а у Роджера Федерера зі Швейцарії – 20.

Зазначено, що після перемоги на Roland Garros Джокович очолить рейтинг тенісистів-професіоналів. Окрім того, він став першим тенісистом, який виграв усі чотири турніри Grand Slam (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon і US Open) не менше ніж три рази.

Roland Garros відбувався на ґрунтових кортах із 28 травня до 11 червня. Загальний призовий фонд турніру (чоловіки та жінки) становив у 2023 році €49,6 млн.

У жінок переможницею Відкритого чемпіонату Франції з тенісу стала Іга Свьонтек із Польщі, яка в 1/8 фіналу одиночного розряду перемогла Лесю Цуренко (українка не змогла дограти поєдинок проти першої ракетки світу).