$39.38 €42.31
weather +15 Київ

Ліга чемпіонів. "Шахтар" несподівано обіграв "Реал"

Ліга чемпіонів. "Шахтар" несподівано обіграв "Реал" "Шахтар" утримав перемогу в Мадриді

Донецький "Шахтар" після першого тайму вигравав із рахунком 3:0, але у другому таймі "Реал" зміг відіграти два м'ячі.

Донецький "Шахтар" у стартовому матчі групового раунду Ліги чемпіонів на виїзді обіграв мадридський "Реал", передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Поєдинок, який відбувався в Мадриді, закінчився з рахунком 2:3 на користь української команди.

Після першого тайму "Шахтар" вів 3:0. Голи у складі чемпіона України забивали Тете (29-та хвилина) і Соломон (42-га хвилина). Окрім того, Рафаель Варан зрізав м'яч у свої ворота на 33-й хвилині.

У другому таймі "Реал" зміг відіграти два м'ячі: Лука Модрич на 54-й хвилині скерував м'яч у сітку ударом із-за меж штрафного, на 59-й Вінісіус, скориставшись помилкою Марлоса на фланзі, пробив низом із 10 метрів.

Ще два голи (Марлоса – у "Шахтаря", Каземіро – у "Реала") не було зараховано через офсайд.

"ГОРДОН" вів текстову онлайн-трансляцію матчу.