$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Маліновського визнали найкращим гравцем матчу чемпіонату Італії: українець забив восьмий м'яч і зробив асист

Маліновського визнали найкращим гравцем матчу чемпіонату Італії: українець забив восьмий м'яч і зробив асист За матч із "Дженоа" Маліновський дістав найвищу оцінку серед усіх гравців поєдинку
Півзахисник італійської "Аталанти" і збірної України Руслан Маліновський відзначився забитим м'ячем, а також виконав гольову передачу в матчі свого клубу проти "Дженоа" 15 травня. За підсумками поєдинку, який завершився перемогою команди з Бергамо 4:3, Маліновського визнали найкращим гравцем матчу за версією статистичного порталу WhoScored.

Маліновський дістав оцінку 8,8 – це найвищий показник серед усіх гравців поєдинку.

На дев'ятій хвилині матчу українець асистував Дувану Запаті, коли колумбійський форвард "Аталанти" забив перший гол.

За 17 хвилин гравці обмінялися ролями. Запата поборовся за м'яч у штрафній "Дженоа" і віддав його Маліновському, українцеві не становило труднощів влучити у ворота, які покинув голкіпер суперника Федеріко Маркетті. Момент голу Маліновського опубліковано в YouTube телеканалів "Футбол".

Як наголошують на сайті чемпіонату Італії, це вже восьмий гол Маліновського в 35 матчах цього сезону Серії А.

У турнірній таблиці Серії А "Аталанта" йде другою, команда бореться за срібні нагороди чемпіонату. В активі клубу з Бергамо 78 набраних очок після 37 ігор.

Скріншот: legaseriea.it Скріншот: legaseriea.it

18 квітня Маліновський забив єдиний у матчі м'яч у ворота вже колишнього чемпіона Італії – "Ювентуса".

9 травня українець став другим гравцем матчу в Серії А.