$39.67 €42.52

На Roland Garros українка Костюк обіграла росіянку і вийшла в 1/8 фіналу

На Roland Garros українка Костюк обіграла росіянку і вийшла в 1/8 фіналу Костюк установила особистий рекорд
5 червня в Парижі в третьому колі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу (Roland Garros) українка Марта Костюк виграла у Варвари Грачової з Росії. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Для перемоги третій ракетці України вистачило двох сетів.

Підсумковий результат – 6:1, 6:2.

"Великий теніс України" зазначає, що вихід у четверте коло турніру в Парижі є найкращим результатом тенісистки в кар'єрі.

18-річна Костюк посідає 81-ше місце у світовому рейтингу тенісисток, Грачова – 88-ме.

В 1/8 фіналу турніру українка зіграє з переможницею протистояння Іга Свьонтек з Польщі (на турнірі сіяна восьмою) та Анетт Контавейт з Естонії (сіяна 30-ю).

Костюк – єдина українка, яка продовжує боротьбу за титул у Парижі. Перша ракетка України Еліна Світоліна свій матч третього кола сьогодні програла.

У 2021 році Відкритий чемпіонат Франції з тенісу на ґрунтових кортах проводять із 30 травня до 12 червня. Це один із чотирьох турнірів серії Великого шолома.