$39.60 €42.44
weather +12 Київ

На турнірі у Швеції український тенісист став одним із переможців у парному розряді, в одиночному фінал у росіянина виграв чоловік Світоліної Молчанов (на фото праворуч) грав у парі з Голубєвим

22 жовтня у столиці Швеції Стокгольмі переможцем парного розряду тенісного турніру BNP Paribas Nordic Open став українець Денис Молчанов. Про це інформує сторінка змагань у Facebook.

Чемпіоном турніру Молчанов став у парі з Андрієм Голубєвим із Казахстану.

Організатори змагань оцінили фінальний поєдинок як "жорсткий".

Суперників – Юкі Бхамбрі з Індії та Джуліана Кеша з Великобританії – українець і казахстанець обіграли з рахунком 7:6, 6:2.

В одиночному розряді турнір ATP у Швеції виграв француз Гаель Монфіс, чоловік української тенісистки, першої ракетки України Еліни Світоліної.

У фінальному поєдинку з росіянином Павлом Котовим Монфіс програв перший сет, але зумів виграти наступні два і здобув перемогу, підсумковий результат – 4:6, 7:6, 6:3 на його користь.