$39.72 €42.81
weather +20 Київ

Перша перемога Луческу. "Динамо" виграло в донецького "Олімпіка"

Перша перемога Луческу. "Динамо" виграло в донецького "Олімпіка" "Динамо" під керівництвом Мірчі Луческу виграло перший матч нового сезону чемпіонату України з футболу

Київський клуб "Динамо" здобув першу виїзну перемогу над донецьким "Олімпіком" у новому сезоні під керівництвом Мірчі Луческу.

21 серпня донецький "Олімпік" з рахунком 1:4 програв київському "Динамо" в першому турі чемпіонату України з футболу, повідомила пресслужба столичного клубу.

Це був дебютний матч "Динамо" під керівництвом Мірчі Луческу.

Із перших хвилин динамівці взяли м'яч під свій контроль. Спочатку відзначився Віталій Буяльський, а потім у свої ворота забив гравець "Олімпіка" Тарас Завійський.

Сайт "Футбол 24" повідомив, що на 23-й хвилині "Олімпіку" вдалося забити у відповідь, коли Сергій Політило за один дотик переграв Георгія Бущана після прострілу із флангу від Темура Чогадзе.

У другому таймі "Динамо" забило ще двічі: дебютним голом за киян відзначився Владислав Супряга, ще один м'яч на рахунку Віктора Циганкова.

За інформацією "5 каналу", фанати "Динамо" зустріли нового тренера Луческу зборами біля воріт стадіону імені Валерія Лобановського.

Відео: 5 канал / YouTube

Приблизно сотня представників футбольного руху "ультрас" зібралася під парканом і кричала "Луческу – ганьба Динамо!" Після цього вони прорвали ворота на стадіон і запалили фаєри. Звідти їх вивели правоохоронці.

Луческу став новим головним тренером київського футбольного клубу "Динамо" 23 липня. Він змінив на цій посаді Олексія Михайличенка, якого відправили у відставку 20 липня. Луческу тренував головних суперників киян – донецький "Шахтар" – із 2004-го до 2016 року. Через це із критикою призначення румунського тренера виступили колишні гравці та функціонери "Динамо", а також уболівальники столичного клубу.