$39.78 €42.38
weather +4 Київ

"Реал" призначив нового головного тренера

"Реал" призначив нового головного тренера Анчелотті вже керував "Реалом". Під його управлінням команда виграла низку чемпіонатів
Іспанський футбольний клуб "Реал" призначив Карло Анчелотті на посаду головного тренера команди. Про це 1 червня повідомляють на сайті клубу.

Угода розрахована на три сезони.

До приходу в іспанський клуб Анчелотті керував англійським "Евертоном", який очолив 2019 року. Цей сезон команда завершила на 10-му місці, набравши 59 очок у 30 матчах. Раніше він очолював італійські клуби "Реджано", "Парма", "Ювентус" і "Мілан", був тренером англійського "Челсі", французького ПСЖ, німецької "Баварії" та італійського "Наполі".

Анчелотті вже керував і "Реалом" – із 2013-го до 2015 року. Під його управлінням команда виграла Кубок Іспанії, Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА і клубний чемпіонат світу.

На посаді головного тренера "Реалу" італієць замінив Зінедіна Зідана, який покинув клуб після закінчення сезону. У відкритому листі до вболівальників, опублікованому виданням AS, Зідан заявив, що не відчував від клубу довіри і підтримки, яких потребував, і важко переживав повідомлення у пресі про його ймовірне звільнення після поразок.

В останньому сезоні Ла Ліги "Реал" посів друге місце, поступившись чемпіонством в Іспанії іншому клубу з Мадрида – "Атлетіко".

"Реал" не зміг вийти у фінал Ліги чемпіонів, поступившись в 1/2 фіналу турніру лондонському "Челсі".