$39.60 €42.27
weather +9 Київ

Роналду заявив, що Лігу чемпіонів потрібно перейменувати

Роналду заявив, що Лігу чемпіонів потрібно перейменувати Роналду стверджує, що не збирається йти з "Реала"

Кріштіану Роналду, гравець мадридського "Реала", який виграв Лігу чемпіонів, запропонував перейменувати турнір на CR7 Champions League. CR – перші літери імені та прізвища футболіста, а сім – номер на його футболці.

"Назву "Ліга чемпіонів УЄФА" слід змінити на CR7 Champions League. Про це після переможного для мадридського "Реала" фіналу у Києві заявив гравець іспанського клубу Кріштіану Роналду, повідомляє Marca.

CR – перші літери імені та прізвища футболіста, а сім – номер на його футболці.

Португалець зазначив, що він виграв Лігу чемпіонів уже п'ять разів і знову став найкращим бомбардиром турніру.

За інформацією офіційного сайта УЄФА, Роналду у всіх розіграшах Ліги чемпіонів забив 120 голів.

Футболіст підкреслив, що з "Реала" йти не збирається, але докладніше скаже про це найближчими днями.

"Реал" став переможцем фінального матчу Ліги чемпіонів, обігравши англійський "Ліверпуль" із рахунком 3:1. Усі м'ячі було забито у другому таймі.