$39.60 €42.27
weather +9 Київ

Розгром у Мюнхені. "Динамо" поступилося "Баварії" в Лізі чемпіонів

Розгром у Мюнхені. "Динамо" поступилося "Баварії" в Лізі чемпіонів "Динамо" пропустило від "Баварії" п'ять м'ячів
Чемпіон України з футболу "Динамо" програв німецькій "Баварії" в матчі другого туру Ліги чемпіонів у групі E. У Мюнхені кияни пропустили п'ять м'ячів, не забивши водночас жодного гола, повідомляють на сайті Союзу європейських футбольних асоціацій 29 вересня.

До перерви дублем у складі "Баварії" відзначився форвард збірної Польщі Роберт Левандовський – спочатку з пенальті (на 12-й хвилині матчу), а потім ударом із-за меж штрафної точно в кут воріт "Динамо" (27-ма хвилина).

У другому таймі чемпіон Німеччини забив ще три м'ячі. На 68-й хвилині поєдинку Серж Гнабрі ударом під поперечину реалізував контратаку "Баварії", а за шість хвилин четвертий гол у поєдинку забив Лерой Сане. Крапку в матчі поставив Ерік Максім Шупо-Мотінг на 87-й хвилині гри.

5:0 – розгромна поразка "Динамо" на "Арені Мюнхен".

У другому поєдинку квартету E "Бенфіка" впевнено перемогла "Барселону" – 3:0. У складі португальського клубу 75 хвилин на полі провів форвард збірної України Роман Яремчук, але результативними діями не відзначився.

У турнірній таблиці після двох турів кияни посідають третє місце, маючи в активі одне очко. Зі 100-відсотковим показником лідирує "Баварія" – два матчі й дві перемоги.

Скріншот: uefa.com Скріншот: uefa.com

Свій наступний поєдинок у Лізі чемпіонів "Динамо" зіграє 20 жовтня в Іспанії проти аутсайдера групи E "Барселони".

Загалом у Лізі чемпіонів "Динамо" і "Барселона" провели між собою 10 матчів – в активі киян три перемоги, каталонський клуб перемагав сім разів, зазначають на сайті УЄФА.

У першому турі "Динамо" стартувало з нічиєї в Лізі чемпіонів у матчі проти португальської "Бенфіки".

"Динамо" і "Барселона" зустрічалися між собою в минулому розіграші Ліги чемпіонів, каталонський клуб переміг двічі – 4:0 у Києві і 2:1 в Іспанії.