$39.51 €42.36
weather +22 Київ

Сестри Кіченок вийшли у фінал турніру WTA у Чарльстоні, обігравши фавориток на супер-тай-брейку

Сестри Кіченок вийшли у фінал турніру WTA у Чарльстоні, обігравши фавориток на супер-тай-брейку Сестри Кіченок зіграють свій восьмий спільний фінал на рівні WTA

Українські тенісистки Людмила Кіченок і Надія Кіченок вийшли у фінал парного турніру WTA 500 у Чарльстоні (США), перемігши американку Ніколь Мелічар та австралійку Еллен Перес – 7:6 (4), 6:7 (2), 13:11, повідомляє. WTA.

Суперниці українок були посіяні на турнірі під першим номером.

Матч тривав дві години 15 хвилин, тай-брейк довелося грати в кожному із двох сетів. У супер-тай-брейку, де для перемоги треба було виграти 10 очок, водночас досягнувши переваги в рахунку у два бали, тенісистки зіграли 24 розіграші (у процесі українки програвали 6:8).

У фіналі сестри Кіченок зіграють проти переможниць півфінального поєдинку Слоан Стівенс / Ешлін Крюгер (США) – Ері Хозумі / Макото Ніномія (Японія).

"Великий теніс України" зазначає, що сестри на цьому турнірі грають разом уперше із серпня 2023 року і для них це перший у кар'єрі спільний фінал турніру WTA на ґрунті.

Загалом для Кіченок це буде восьмий спільний фінал на рівні WTA. Востаннє вони ставали чемпіонками у вересні 2022 року на турнірі WTA 250 у Таллінні. У кар'єрі на їхньому рахунку чотири спільні титули.

Турнір Credit One Charleston Open категорії WTA 500 проводять у Чарльстоні (США) з 1-го до 7 квітня на ґрунті. Загальний призовий фонд турніру становить $922,5 тис.