$39.57 €42.12
weather +14 Київ

"Шахтар" удруге переміг "Маккабі" та вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

"Шахтар" удруге переміг "Маккабі" та вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи Мораєс із пенальті забив єдиний гол у матчі
У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи на НСК "Олімпійський" у Києві донецький "Шахтар" переміг ізраїльський клуб "Маккабі" (Тель-Авів).

Донецький "Шахтар" вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді в Києві "Шахтар" переміг ізраїльський клуб "Маккабі" з Тель-Авіва з рахунком 1:0. Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій.

На 20-й хвилині гри на НСК "Олімпійський" шанс відзначитися у воротах "Маккабі" втратив Микола Матвієнко, захисник "Шахтаря" зіграв на добиванні після "гармати" від Тайсона, але пробив набагато вище за ворота.

На 39-й хвилині матчу удача вже була на боці донецького клубу. Після удару Тібі м'яч влучив у поперечину, а капітан ізраїльтян Дор Перетц уразив праву штангу воріт "Шахтаря".

Після перерви "Маккабі" таки забив, зробив це Перетц. Але в момент передачі арбітр матчу Хосе Марія Санчес Мартінес зафіксував порушення правил і гол скасував.

На 65-й хвилині гравець "Маккабі" Бен Хаїм завалив у штрафному майданчику бразильця Тете. Мораєс із пенальті не схибив. 1:0 – у Києві і 3:0 – за сумою двох матчів, "Шахтар" проходить далі.

Жеребкування стадії 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться 26 лютого у швейцарському Ньйоні. Матчі проведуть 11-го і 18 березня.

У першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" переміг "Маккабі" з рахунком 2:0. По голу забили бразильці Алан Патрік і Тете.