$39.67 €42.52
weather +19 Київ

"Шахтар" вибув із Ліги чемпіонів

"Шахтар" вибув із Ліги чемпіонів Джеко забив єдиний м'яч на "Стадіо Олімпіко"

Мінімальна поразка від "Роми" коштувала "гірникам" місця у чвертьфіналі головного європейського клубного турніру.

Італійська "Рома" обіграла "Шахтар" із Донецька з рахунком 1:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і пройшла до наступної стадії турніру завдяки голу на чужому полі.

Єдиний м'яч у грі, яка відбулася на "Стадіо Олімпіко" у столиці Італії, забив на 52-й хвилині форвард господарів Едін Джеко. Він реалізував вихід один на один.

Із 79-ї хвилини "гірники" грали в меншості – пряму червону картку дістав Іван Ордець.

За сумою двох зустрічей рахунок – 2:2, "Рома" вийшла у чвертьфінал Ліги за правилом виїзного гола.

21 лютого "Шахтар" обіграв римлян у Харкові 2:1, утративши низку можливостей збільшити рахунок.