$39.57 €42.12
weather +16 Київ

"Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи

"Шахтар" вийшов у півфінал Ліги Європи "Шахтар" продовжує шлях турнірною сіткою Ліги Європи

Після перемоги над швейцарським "Базелем" 4:1 донецький "Шахтар" зустрінеться з міланським "Інтером" у півфіналі Ліги Європи УЄФА.

11 серпня донецький "Шахтар" виборов путівку у півфінал Ліги Європи УЄФА, обігравши "Базель" зі Швейцарії з рахунком 4:1, передає кореспондент "ГОРДОН".

Уже на 2-й хвилині Жуніор Мораєс відкрив рахунок після кутового. На 22-й Тайсону допоміг рикошет від ноги Фабіана Фрая – 2:0 на користь "гірників".

На 75-й хвилині Алан Патрік реалізував 11-метровий, призначений за фол проти Тайсона. На 88-й хвилині Додо з пасу Тете провів четвертий м'яч. І тільки на 90+2-й хвилині Рікі ван Вольфсвінкель забив м'яч престижу у складі "Базеля".

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію з Гельзенкірхена, де відбувалася гра.

Уперше із 2016 року "Шахтар" зіграє в 1/2 фіналу престижного євротурніру. Його суперником на цій стадії буде міланський "Інтер". Матч відбудеться в Дюссельдорфі 17 серпня.