$41.16 €45.95
weather +14 Київ
languages

Шоста ракетка України пробилася в четверте коло тенісного турніру China Open

Шоста ракетка України пробилася в четверте коло тенісного турніру China Open Стародубцева не програла ще жодного сету на турнірі в Пекіні

29 вересня у столиці Китаю Пекіні українська тенісистка Юлія Стародубцева виграла поєдинок третього кола на турнірі China Open і пройшла в четверте. Про це повідомляє сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA).

24-річна Стародубцева є шостою ракеткою України, вона посідає у світовому рейтингу 115-те місце.

У третьому колі суперницею українки була уродженка країни-агресора Росії Еліна Аванесян, яка виступає за Вірменію і посідає 47-й рядок у світовому рейтингу.

Для перемоги Стародубцевій виявилося досить двох сетів – 6:3, 6:1.

Після завершення гри українка не стала тиснути руку уродженці Росії, пише "Великий теніс України".

Її суперницею в 1/8 фіналу турніру стане переможниця пари Анна Калинська (росіянка, виступає в нейтральному статусі) – Пейтон Стернс (США).

На China Open Стародубцева поки не програла жодного сету, послідовно обігравши Лауру Зігемунд із Німеччини (6:4, 7:6) у першому колі й Катерину Синякову із Чехії (6:2, 6:2) у другому.

China Open – представницький турнір із серії WTA 1000. У 2024 році його проводять із 25 вересня до 6 жовтня на хардовому покритті. Призовий фонд жіночого турніру становить $3,2 млн.

В одиночному розряді в основній сітці China Open стартувало п'ять українок. У першому колі програли Ангеліна Калініна й Леся Цуренко, у другому – Марта Костюк і Даяна Ястремська.