$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Індіан-Веллсі

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Індіан-Веллсі Світоліна вийшла у вісімку на турнірі в Індіан-Веллсі

Переможний матч українки Еліни Світоліної проти Ешлі Барті з Австралії на великому тенісному турнірі в Каліфорнії тривав 3 години і 12 хвилин.

Перша ракетка України і шостий номер світового рейтингу Еліна Світоліна у матчі 1/8 фіналу турніру в Індіан-Веллсі (штат Каліфорнія, США) виграла у 12-ї ракетки світу Ешлі Барті з Австралії, про це повідомляють на офіційному сайті змагань.

Рахунок зустрічі– 7:6, 5:7, 6:4 на користь українки.

Світоліна виграла перший сет на затяжному тай-брейку (його рахунок 10:8).

У другій партії вона подавала на матч за рахунку 5:3, потім мала два матчболи за рахунку 5:4. Однак Барті вдалося виграти цей сет і повести 3:1 у третьому.

Світоліна змогла переламати хід гри. Вона вийшла вперед – 5:3, потім поступилася своєю подачею, але зробила брейк у 10-му геймі.

Гра тривала 3 години і 12 хвилин.

Світоліна уп'яте зустрічалася з Барті, усі матчі завершилися перемогою спортсменки з України.

У чвертьфіналі їй протистоятиме Маркету Вондроушова з Чехії, яка сенсаційно обіграла другу ракетку планети Симону Халеп (Румунія) – 6:2, 3:6, 6:2.