$39.47 €42.18
weather +17 Київ

У чвертьфіналі Ліги Європи російський ЦСКА розгромили у Великобританії

У чвертьфіналі Ліги Європи російський ЦСКА розгромили у Великобританії "Арсенал" забив чотири м'ячі

Остаточний результат матчу "Арсенал" (Лондон) – ЦСКА (Москва) у чвертьфіналі Ліги Європи – 4:1 – установився в першому таймі.

У чвертьфінальному поєдинку Ліги Європи російський футбольний клуб ЦСКА програв у Великобританії лондонському "Арсеналу". Про це повідомляє сайт УЄФА.

Усі м'ячі було забито в першому таймі.

За англійський клуб дублями відзначилися гравець збірної Уельсу Аарон Ремзі (9-та і 28-ма хвилини) і француз Александр Ляказетт (на 23-й хвилині з пенальті і на 35-й).

Російський армійський клуб забив лише раз. На 15-й хвилині це зробив Олександр Головін.

Результат гри – 4:1 на користь "Арсеналу".

В інших чвертьфіналах німецький "Лейпциг" виграв у французького "Марселя" 1:0, "Атлетіко" з Мадрида – у португальського "Спортинга" з рахунком 2:0, а італійський "Лаціо" з результатом 4:2 – в австрійського "Зальцбурга".

Матчі у відповідь відбудуться 12 квітня.